top of page
plans

Kokias paslaugas teikiame?

Mūsų architektų paslaugos apima visą spektrą pradedant nuo konsultacijų, idėjų eskizų ir galimybių studijų iki techninių darbo projektų rengimo, statybos leidimo gavimo ir autorinės priežiūros statybų metu. Mes siekiame, kad mūsų sukurti sprendimai būtų ilgalaikiai ir džiugintų mūsų klientus. Jie yra ne tik optimalūs ir protingi, bet ir estetiški, inovatyvūs bei, svarbiausia, puikiai atitinka funkcionalumo reikalavimus.​

Kainos

Norėdami sužinoti, kiek kainuoja namo projektas, kokia projekto sudėtis, kas įskaičiuota į kainą, o kas dar papildomai kainuotų - parašykite mums laišką į info@gintlukas.com. Laiške paminėkite, kokios kvadratūros bei stilistikos namo norite, iš ko norite statyti, pridėkite sklypo dokumentus (nekilnojamojo turto registro duomenų bazės išrašas, kadastrinis ir sklypo planas, detalusis planas/ formavimo pertvarkymo projektas, projektavimo ir specialiosios sąlygos ir t.t.). Taip galėsime įvertinti darbų apimtis ir pateikti projektavimo darbų pasiūlymą.

  • Individualių namų projektavimas

  • Rekonstravimo projektavimas

  • Visuomeninių pastatų projektavimas

  • Gamybinių pastatų projektavimas

  • Vizualizacijos

  • Konsultacijos

Jūsų svajonių namų projektavimo
žingsniai

Namo projektavimo etapai iš pradžių gali pasirodyti painūs ir komplikuoti. Kad viskas būtų aiškiau, mes suskirstėme juos į žingsnius, kad žinotumėte kokie dokumentai būtini projekto vystymui. Jokių neaiškumų.

1 ŽINGSNIS. Projektiniai pasiūlymai (PP).

2 ŽINGSNIS. Techninio darbo projekto (TDP) ruošimas.

3 ŽINGSNIS. Projekto derinimas Infostatyboje.

bottom of page