top of page
Looking at Blueprints

Architektų komanda dirbanti Lietuvoje ir užsienyje.

Komanda

unnamed_edited.jpg

GINTARAS LUKOŠEVIČIUS

Projekto vadovas, Architektas

Gintaras baigė Architektūros Magistrantūros studijas Talino Dailės Akademijoje, Estijoje. Nuo 1993 džiugina klientus įvairiausiais architektūriniais sprendiniais. Gintaro ilgametė patirtis užtikrins projektų sklandumą, bei architektūrinę kokybę.

IMG-7402.jpg

MARIJA KRIVICKĖ

Architektė

Marija pabaigusi Architektūros bakalauro studijas Nottinghame, Anglijoje (2018) ir Magistrantūros studijas Vilniaus Gedimino Technikos Universitete (2023). Įgijusi didelį darbo praktikos bagažą Danijoje (Bjarke Ingels Group Architects) ir Anglijoje (Associated Architects), Marija įneša inovatyvių idėjų ir jaunatviškumo. 
 

tete_edited_edited.jpg

LUKAS LUKOŠEVIČIUS

Dizaineris

"Dizaino, technologijų ir biuro erdvių sankirta mane visada žavėjo. Man patinka žygiai pėsčiomis, kelionės, susitikimas su naujais žmonėmis ir retkarčiais tapyba."

"UAB Gintluke, mes kuriame unikalias ir inovatyvias architektūrinio dizaino idėjas, gerinančias pastatus ir jų aplinką. Mes dirbame glaudžiai su klientais, siekdami suprasti jų viziją ir reikalavimus, ir naudojame naujausias technologijas, kad realizuotume jų idėjas. Ar esate linkęs pastatyti naują namą, renovuoti esamą objektą ar vystyti didelio masto komercinį projektą, mūsų komanda turi žinių ir įgūdžių, kad sėkmingai įgyvendintų jūsų projektą. UAB Gintluke, mes tikime, kad geras dizainas turėtų būti prieinamas kiekvienam. Todėl mes siūlome platų paslaugų spektrą, pradedant nuo koncepcijos dizaino iki statybos dokumentacijos, taip užtikriname, kad kiekvienas projektas būtų atliktas aukščiausiu standartu. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip mes galime padėti realizuoti jūsų architektūrinę viziją."

bottom of page